SÖZCÜ gündeme getirmişti… Çatısı çöken hastanenin o bölümleri taşınıyor

İstanbul Maltepe’deki Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin bulunduğu D Blok’un çatısı çökmüş, binanın üst katındaki bazı tıbbi cihazlar da sular altında kalmıştı. Geçtiğimiz hafta yaşanan bu olay nedeniyle ikisi acil yaklaşık 10 hastanın ameliyatı da ertelenmişti.

catisi-coken-hastanenin-o-bolumleri-tasiniyor-2SULTANBEYLİ’YE TAŞINIYOR

Tadilata alınan D Blok’taki ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin Sultanbeyli’ye taşınacağı öğrenildi. Taşınma işlemi nedeniyle de ameliyatlar bir hafta süreyle durduruldu.  Öte yandan hastanede taşınma işlemlerinin başladığı ve cuma günü tamamlanacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABERSüreyyapaşa Hastanesi'nde çatı çöktü, ameliyatlar durduSüreyyapaşa Hastanesi'nde çatı çöktü, ameliyatlar durdu ._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir