Son dakika… Erdoğan-Putin görüşmesinin tarihi belli oldu!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında soruları yanıtlıyor. Erdoğan, programda yaptığı açıklamada, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile 14 Şubat’ta Soçi’de bir araya geleceklerini bildirdi.

“2040’A KADAR İSTANBUL’UN SU SIKINTISI OLMAYACAK”

İstanbul’da önümüzdeki dönemlerde su sıkıntısının yaşanıp yaşanmayacağına ilişkin, Erdoğan, “2040’a kadar İstanbul’un ciddi manada bir su sıkıntısı olmayacak” diye konuştu.

İLGİLİ HABERCumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri ile görüştü

“DEMOKRASİ YERELDE BAŞLAR”

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili çalışmalara ilişkin, Erdoğan şu değerlendirmelerde bulundu:

“Demokrasi yerelde başlar. Eğer bir siyasi hareket ben bir demokrasi mücadelesi veriyorum diyorsa önce yerel politikayı başarması lazım. Yerel politikayı başaramayanın geneli başarması mümkün değil.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir’i suya kavuşturanın da merkezi yönetim olarak AKP olduğunu söyledi.

“70 KAT BİR MİMARİ MEDENİYET RUHUMUZA UYGUN DEĞİL”

Dikey mimarilerin Türk medeniyetine uygun olmadığını belirten Erdoğan, “Öyle 50 kat, 60 kat, 70 kat bir mimari, aslında bizim medeniyet ruhumuza da uygun bir mimari değildir” ifadelerini kullandı.

AYRINTILAR GELİYOR…

._sms-container { width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container p { font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container:before { display: inline-block; vertical-align: middle; content: “29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir