Prens Harry’den olay yaratan çıkış: Başımı derde sokacaksın

İngiltere’de tahtın 6. sıradaki varisi Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan Markle Avustralya gezisine devam ediyor. Dün Melbourne kentindeki Kraliyet Botanik Bahçeleri’ni ziyaret eden çifti görmek için binlerce kişi toplandı.

O kalabalığın içinde yer alan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi India Brown, objektiflerinden kaçmadı. Elinde ‘8 yaşından beri seni seviyorum’ yazılı pankart taşıyan Brown, Harry ve Meghan’ı gördüğü anda gözyaşlarına boğuldu.

Prens Harry genç kızla kısa bir süre sohbet etti.

Prens Harry genç kızla kısa bir süre sohbet etti.

Kalabalığın arasında genç kızı fark eden Prens Harry de Brown’a doğru yaklaşarak onunla konuşmaya başladı. Gözyaşları bir türlü durmayan kızı sakinleştirmeye çalışan Harry ardından Brown’a sarıldı.

Harry genç kıza böyle sarıldı.

Harry genç kıza böyle sarıldı.

Bu hareket karşısında daha da heyecanlanan Brown, yaşadığı anları İngiliz basınına anlattı. Küçüklüğünden beri Kraliyet Ailesi’ni yakından takip ettiğini belirten Brown, “Prens Harry ve Düşes Markle’ı görünce çok heyecanlandım. Bana doğru yaklaştığında bunun gerçek olduğuna inanamadım. Elimdeki pankartı ve ağladığımı görünce, ‘Başımı derde sokacaksın’ deyip bana sarıldı” dedi.

Brown yaşananlar inanmakta zorlandı.

Brown yaşananlar inanmakta zorlandı.

Sosyal medyada bu anları yorumlayanlar ise, Prens Harry’nin protokol kurallarını ihlal ettiği için böyle bir cümle kurduğu üzerinde yoğunlaşırken, bir grup ise ‘Prens hamile eşinin önünde kime sarıldığına dikkat etmeli’ ifadelerini kullandı.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir