Bozdoğan’daki medyuma tutuklama!

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde polis ekiplerince düzenlenen operasyonda bölgede medyumluk yapan Mehmet P. İle yanında çalıştırdığı iki kişi gözaltına alındı.

Operasyon kapsamında polis ekipleri önce Mehmet P.’ye ait iki adet aracı çekici ile parka çekti. Ardından Mehmet P. ve çalışanları H.S. ve S.E. gözaltına alındı. Yapılan soruşturma sonucu adliyeye sevk edilen H.S. ve S.E. serbest bırakılırken Mehmet P. tutuklanarak Nazilli Cezaevi’ne gönderildi.

HAFTADA 7 GÜN İŞ!

Kandine sözde ‘havas alimi’ ismini veren Mehmet P, haftada yedi gün çalışıyor. Sözde alimin vatandaşları kandırmak için hazırlanan sitesinde 7/24 saat çalışan bir telefon hattı, 0850 ile başlayan başka bir hattı hatta whatsapp destek hattı bile var.

İNTERNET’İN GÜCÜNÜ KEŞFETMİŞ

Öte yandan vatandaşların dertlerine çare bulduğunu ileri süren sözde alim internetin gücünün de farkına varan şarlatanlardan. Onun için profesyonel bir ekibe yaptırıldığı gözden kaçmayan internet sitesinde sözde şifa bulan vatandaşların görüşlerine de yer verilmiş. Dakika dakika haftalık çalışma saati ve hizmetler dikkatlice listelenmiş. Kendisine ulaşılmak isteyenlerin kullanması için bir de harita bile eklenmiş.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir